Küpsiste poliitika

Selleks, et saaksite meie veebisaidil ringi liikuda ning meie teiega paremini suhelda, kasutame jälgimistehnoloogiatega küpsiseid. Kasutame nii enda kui ka kolmandate osapoolte küpsiseid.

Mõned põhjused, miks me küpsiseid kasutame:

 1. Jälgimisfunktsionaalsus: küpsised võimaldavad meil jälgida, kui hästi veebilehe sisu toimib ning kuidas kasutajad sellega suhtlevad. Kasutame kogutud andmeid selleks, et hõlbustada veebilehel navigeerimist ja sellele juurdepääsu.
 2. Teie veebisaidi kasutuskogemuse isikupärastamine: küpsised võimaldavad meil hinnata teie huvisid ja vastavalt sellele kohandada kuvatavat sisu spetsiaalselt teie jaoks.
 3. Trendianalüüs: küpsised võimaldavad meil jälgida veebisaidil toimuvat. Saame seeläbi analüüsida, mis töötab ja mis ei toimi tõrgeteta. See aitab meil pakkuda oma kasutajatele kõige paremat ja asjakohasemat sisu.
 4. Klientidega suhtlemine. Küpsised (eriti kolmandate osapoolte küpsised) võimaldavad meil vajadusel teiega kiiresti suhelda.

Kui kaua küpsised püsivad:

Küpsiste püsimise aeg teie seadmes sõltub küpsise tüübist. Küpsiseid on kahte tüüpi.

 1. Sessiooniküpsised jäävad teie seadmesse seni, kuni brauserist väljute.
 2. Alalised küpsised jäävad teie seadmesse kuni küpsiste määratud aegumiseni või seni, kuni te need ise kustutate (kustutades oma brauseri ajaloo või toimides muul viisil brauseri seadete kaudu).

Meie veebiteenuse püsiküpsised püsivad teie seadmetes mitte kauem kui kuus kuud pärast saidi viimast külastamist.

Kolmandate osapoolte küpsised võivad teie seadmes püsida kuni 10 aastat. Kolmandate osapoolte küpsiste eluea kohta lisateabe saamiseks vaadake linke jaotises Reklaamiküpsised.

Vastutuse välistamine:

Kuigi enamik veebibrausereid aktsepteerib küpsiseid automaatselt, on eelistusi (seadeid) muutes võimalik neid blokeerida või kustutada. Oma brauseri seadetes võite lubada ka ainult teatud küpsiseid või saada märguandeid, kui saate uue küpsise. Võite ka piirata või kustutada muid küpsistele sarnaseid faile. Lisateavet leiate oma brauseri abimenüüst. Alljärgnevalt on loetletud populaarsete brauserite küpsiste tingimusi selgitavad lingid:

Meie veebisaidi kasutamisel soovitame teil lubada küpsiste kasutamine. Küpsised tagavad juurdepääsu meie veebisaidil teatud kindlatele funktsioonidele. Kui otsustate meie veebisaiti kasutada ilma küpsisteta, ei ole kogu veebisaidi funktsionaalsus teile kättesaadav.

Veebisaidi liidese kaudu kogutud küpsised

Olulised küpsised

Olulised küpsised on selleks, et tagada teie juurdepääs veebisaidile ja selle funktsioonidele. Kui keeldute nendest küpsistest, ei pruugi meie veebisait korralikult töötada. Saate neid igal juhul blokeerida või kustutada, muutes oma brauseri seadeid, nagu eespool kirjeldatud.

Crezu
Küpsised, mis volitavad ning käitavad Saiti ja Teenust
cookiePolicyPolitics

Analüütilised küpsised

Analüütilised küpsised koguvad väärtuslikku teavet. Need näitavad, kuidas meie veebisaiti kasutatakse ja seeläbi saame pakkuda teile isikupärasemat kogemust. Need küpsised kajastavad ka meie turundustegevuse tulemusi.

Sourcebuster JS
Küpsised, mis näitavad, kust külastajad veebisaidile jõudsid.
sbjs_current
sbjs_current_add
sbjs_first
sbjs_first_add
sbjs_migrations
sbjs_session
sbjs_udata
Google
Google Analytics aitab meil mõista veebisaidi ja meie teenusega suhtlemist. Kogume teavet teie kasutajakogemuse peenhäälestuseks.
_ga
_gat_UA-195416882-1
_gid

Reklaamküpsised

Need küpsised aitavad meil näidata asjakohasemaid reklaame. Samuti tagavad nad, et reklaame kuvatakse õigesti, neid ei kuvata järjestikku ning need on kohandatud teie huvidele.

Google
Google kasutab neid küpsiseid Google’i saitidel isikupärastatud reklaamide kuvamiseks vastavalt teie varasemale suhtlemisele ja otsingutele Google keskkonnas.
APISID
HSID
NID
SAPISIDSID
SIDCC
SSID
Facebook
Facebook kasutab küpsiseid oma sotsiaalvõrgustikus reklaamkampaaniate korraldamiseks. 
_fbp
Bing
Bing kasutab neid küpsiseid BingAds-i reklaamvõrgu kaudu kolmandate osapoolte reklaamide kuvamiseks.
UET
Google AdSense
Google kasutab neid küpsiseid oma Interneti-reklaamide haldamiseks.
IDE
DSID

Et kolmandate osapoolte veebisaidid arendavad küpsiseteenuseid meist sõltumatult, siis ei tea ega saagi me täpselt teada nende küpsiste taga olevat tehnoloogiat. Lisaks ülalmainitud küpsistele tunnistame, et loetletud kolmandad isikud võivad kasutada muid sarnaseid küpsiseid. Kui soovite lisateavet nende küpsiste kasutamise kohta, soovitame teil külastada allolevaid veebisaite:

 1. Google 
 2. Facebook 
 3. Bing
 4. Google Analytics 
 5. Yandex Metrica 
 6. Sourcebuster JS 

Kolmandate osapoolte küpsistest loobumine

Kui soovite järgnevatest küpsistest loobuda, külastage palun allolevaid linke.

Tühistage Google Analyticsi küpsised

Tühistage Facebooki küpsised